MC.CRAFTAPPLE.PL

Dolacz do innych graczy

[UB] AxeluseQ

Dyskusja w 'Odwołania od banów.' rozpoczęta przez użytkownika Johnyboy247, 2 Styczeń 2019.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Johnyboy247

Johnyboy247 Użytkownik

Docenione treści:
    15
    1.Nick z gry: AxeluseQ
    2.Data otrzymania bana: 02.01.19
    3.Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Otóż chciałem zgłosić gracza już w mc. Poszedłem na Survival i zapytałem się czy jest admin lub ktoś z adm. OldNightmare zadał pytanie i zacytowałem. Potem V_A_P_E_R wkleił mi bana.
    4.Dlaczego miałbyś dostać UB ?: Otóż żałuje tego a chciałem tylko zacytować nie wiedziałem że to nie dozwolone. Chciałbym dostać dziś lub jutro ub. A ostatnio przestałem prawie przeklinać. Poza tym chyba powinienem dostać kicka ale tego już nie jestem pewien.

Reklama
  2. lucklucky10

lucklucky10 Były ViceAdmiηistrator. STUDENT PRAWA
    Zasłużony

Docenione treści:
    309
    Z całego serca, gratuluję Ci tak niekonwencjonalnego postanowienia noworocznego ;)
    Niestety, ale zapomniałeś na owej, noworocznej liście postanowień, ująć także odrobiny pokory, co wyraźnie widać w związku z rzeczonym przyznaniem się do błędu, ale z postawionym przez Ciebie konkretnym terminem odbanowania, co wydaje mi się odrobinę dziwne i nie na miejscu o_O

À propos, w przypadku zgłaszania jakichkolwiek niewłaściwych, bądź problematycznych kwestii czy też sytuacji (w tym właśnie również nieodpowiednich treści wiadomości), na przyszłość postaraj się to robić przynajmniej przy pomocy ./msg nick treść.

• Lubię To Lubię To x 2
    • Przyjazny Przyjazny x 1
    • Lista
  3. R_A_P_3_R

R_A_P_3_R ✯Biznesmen✯
    Członek Ekipy ViceAdministrator

Docenione treści:
    843
    Myślałem ze liczne bany w tym jeden tymczasowy na IP za Netykietę dały Ci troszkę do przemyślenia...
    A tu mi na Czacie Globalnym wyjeżdżasz z takim bardzooo nieładnym zdaniem. Powiedziałbym dość ostrym...

Cytowanie czyjegoś zdania nie zwalnia Cię z Regulaminu, aby sobie je bezkarnie wymawiać.
    Kolega u góry dobrze opisał co robić w takich przypadkach/sytuacjach.

Co do Twojej prośby o UB to jeśli popatrzymy na Twoją przeszłość to Banik na 3 dni, którego otrzymałeś jest na Twoim miejscu najłagodniejszą możliwą karą do otrzymania.

#Mogło_się_gorzej_skończyć

Prośba odrzucona.

• Lubię To Lubię To x 2
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Lista
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę