[UB] elektrownie

Dyskusja w 'Odwołania od banów.' rozpoczęta przez użytkownika elektrownie, 20 Czerwiec 2019.

1. elektrownie

elektrownie Użytkownik

Docenione treści:
    1
    Nick z gry: elektrownie
    Data otrzymania bana:24 marzec 2016 rok godzina 13;40
    Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Generalnie błąd wizualny. W ten sam dzień została napisana na mnie skarga, a w niej film dotyczący błędu.
    Dlaczego miałbyś dostać UB?:
    Chociażby dlatego, że większość starszych graczy zgodzi się ze mną, że jest to błąd wizualny. Gdybym faktycznie miał wtedy niedozwolone oprogramowanie jakim był wspomagacz o nazwie ,,fly” to przy poruszaniu się i puszczeniu przycisku odpowiadającemu poruszaniu się, poleciał bym jeszcze dobre pół kratki, a że był to błąd jak na filmie widać, zatrzymałem się w miejscu bez drgnienia. Dużo osób z którymi grałem, jak i osob którzy siedzieli wtedy na serwerze zgodzili się ze mną ze był to bug/błąd. Pisałem prośbę o ub jak sami możecie w sumie sprawdzić, jednak takowego unbana nie dostałem ze względu na niekompetentne zachowanie jednego z byłych moderatorów, bo zamiast sprawdzić czy faktycznie używam wspomagaczy - ten zbanowal mnie bezpowrotnie nie sprawdzając nic. Tak jak już mówiłem, minęło sporo czasu od mojego bana, jednak chciałbym z powrotem zagrać na moim nicku na serwerze. Swoje przecierpiałem, administracja kilka razy się już zmieniła i mam nadzieje że w końcu ktoś z was zrozumie, że nie miałem wtedy żadnego niedozwolonego oprogramowania. Pozdrawiam
    ~elektrownie

Ps. Propo filmu to pewnie znajduje się w którejś skardze na moją osobę z roku 2016. Jeśli jednak nie ma tam owego filmu, widnieje on nadal na Youtubie i nie ma problemu, mogę wysłać link do filmu, jednakże teraz nie wyślę ponieważ może to zostać uznane jako reklama kanału na yt.

• Zabawne Zabawne x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Kreatywny Kreatywny x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
    Reklama
  2. KrvlGallus

KrvlGallus Użytkownik

Docenione treści:
    3
    XDDDD też za to miałem bana, piątka

Ps. I tak będzie reset lub koniec serwera, więc nie musisz składać prośby o UB

3. spadajokej

spadajokej Użytkownik

Docenione treści:
    31
    Nie wiem, wbijam na forum i pierwsze co patrze, to czy ten stary pierdziel (nikogo nie obrażam) wstawił post typu "Powrót Craftapple", a nie pisze prośbę o UB.

Będzie reset wszystkiego.
    Będzie Unban All.

Elo

• Zabawne Zabawne x 1
    • Zwycięzca Zwycięzca x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  4. SpeedNitro

SpeedNitro Szaleniec na punkcie F.S.O.

Docenione treści:
    27
    Nie no człowieku degsina nikt nie odbanuje XDDD