[UB] krukmag123

Dyskusja w 'Odwołania od banów.' rozpoczęta przez użytkownika krukmag123, 7 Sierpień 2018.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. krukmag123

  krukmag123 Użytkownik

  Dołączył:
  14 Luty 2018
  Wiadomości:
  73
  Docenione treści:
  12
  1.krukmag123
  2.7 sierpnia 2018r
  3. Byłem zdenerwowany nie uczciwym zabiciem które polegało na dobijaniu mnie w miejscu gdzie niema ucieczki. Po tym jak zginąłem dana osoba nie oddała mi moich rzeczy. Oprócz tego na moją prośbę odzywała się lekceważąco, chamsko i w sposób który mnie dołował. Ta sytuacja mnie zdenerwowała i w całym chaosie wyrwało mi się kilka brzydkich słow. Nie mogłem się powstrzymać ponieważ straciłem swoje najlepsze rzeczy.
  4.W tym okresie czasu byłem zmęczony i niemiałem tzw. siły do ludzi. Chciałbym uprościć o UB choć wiem że kiedyś już miałem muta. Administracja oraz ekipa nie przekonała mnie jednak do lepszego zachowania swoimi gburnymi i wyniosłymi zdaniami. Przyrzekam że jest to mój ostatni raz kiedy pisze takie rzeczy. Ban na 3 dni to niby nic wielkiego ale wyjeżdżam w tym tygodniu na wakacje a z kolega musimy coś zrobic i tak duży okres przerwy powali prace na kolana.
   
  Reklama
 2. nowez

  nowez #1696
  Członek Ekipy Administrator

  Dołączył:
  25 Kwiecień 2015
  Wiadomości:
  332
  Docenione treści:
  363
  Widzę, że jednak zdecydowałeś się napisać ten wątek.

  E&A nie ma obowiązku do niczego Cię przekonywać, bo rejestrując się na serwerze akceptujesz Regulamin, którego musisz przestrzegać, by nie dostawać kar. Twoje podejście do sprawy nie przekonuje mnie, by dać Ci szansę. Miłych wakacji.

  Prośba odrzucona.
   
  • Zgadzam Się Zgadzam Się x 3
  • Lubię To Lubię To x 2
  • Głupek Głupek x 1
  • Lista
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę