[UB] krukmag123

Dyskusja w 'Odwołania od banów.' rozpoczęta przez użytkownika krukmag123, 8 Wrzesień 2018.

Tagi:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krukmag123

krukmag123 Użytkownik

Docenione treści:
    2
    1.Nick z gry: krukmag123
    2.Data otrzymania bana:
    16:20 08.09.2018r
    3.Sytuacja oraz powód otrzymania bana:
    Robiłem defensywę domku przed Graczami którzy mnie atakowali. Gdy zginąłem 3 razy, stwierdziłem że by nie tracić pkt sojuszowi to mogę z niego wyjść. Tak też zrobiłem lecz po skończeniu wojny ponownie dołączyłem komendą /sojusz dolacz ZWZ . Posiadałem już wcześniej zaproszenie więc mogłem do niego dołączyć. Po kilku minutach dostałem bana za 13.3 [wykorzystywanie błędów gry]. Z oburzeniem wszedłem na innym koncie na serwer i zadałem pytanie o bana adminowi który mnie zbanował [OldNightmare]. W odpowiedzi usłyszałem to że Wiele razy było mówione że uważane jest to za baga.
    4.Dlaczego miałbyś dostać UB ?:
    Uważam iż że ban jest nie słuszny a sytuacja nie powinna mieć miejsca! To co zrobiłem nie było bagiem ani błędem gry. Nigdzie nawet pod pomocą o sojusze niema napisane że wchodzenie do sojuszu jest zabronione pod nieobecność założyciela. Poza tym jeżeli nawet tego niema to admin powinien mi zwrócić uwagę że taka rzecz jest uważana za baga przez administrację. Uważam że co najwyżej jest to niedopracowanie administratora podczas programowania pluginu lub jego nie dopatrzenie. Jeszcze raz powtórzę. nigdzie na serwerze niema napisane że taki czyn jest uważany za baga jak nim nie jest!!!

• Głupek Głupek x 4
    • UnLike UnLike x 1
    • Lista
  2. ThreeEyedMaster

Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    904
    I to jest właśnie dosłownie definicja bug'a. A Ty to właśnie wykorzystywałeś, a zatem złamałeś Punkt 13.3 Regulaminu.

• UnLike UnLike x 1
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Optymista Optymista x 1
    • Lista
  3. krukmag123

krukmag123 Użytkownik

Docenione treści:
    2
    Czyli wszyscy co używają tego plugina powinni dostać bana wdłg cb !?

• Głupek Głupek x 3
    • Zabawne Zabawne x 2
    • Lista
  4. Radowid

Radowid Użytkownik

Docenione treści:
    9
    kurkumag123 po prostu wykorzystałeś błąd gry na swoją korzyść bo plugin jest trochę źle zrobiony.

5. krukmag123

krukmag123 Użytkownik

Docenione treści:
    2
    Bła gry to nie zepsucie plugina. Po pierwsze skąd ja mam wiedzieć że plugin jest w taki sposób zrobiony z błędem

6. Ninja_Yo

Ninja_Yo Użytkownik

Docenione treści:
    3
    Ban słuszny jeśli to PERM to można skrócić na miesiąc jesłi nie to przeżyjesz tam 14d chyba cnie? Jeśli nie to nie, Było już pisane o tym Bugu więc słuszny ban.

7. OldNightmare

OldNightmare Alone in the dark
    Członek Ekipy ViceAdministrator

Docenione treści:
    189
    Witaj

Ban jest słuszny i nie raz było mówione o tym że to jest bug( dołączanie do sojuszu jeśli chwile wcześniej nim byłeś podczas nieobecności Właściciela sojuszu) a nie jesteś nowym graczem który gra kilka godzin lub max 2 dni więc wiesz o tym. 3dni to nie jest tak dużo więc spokojnie wytrzymasz ;)

Prośba odrzucona

#7 OldNightmare, 12 Wrzesień 2018
    Ostatnio modyfikowano: 13 Wrzesień 2018 o 14:30
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę