W związku z dochodzącymi do mnie z wielu źródeł informacji jakobym obiecał komuś automatyczny "UnBan" wraz z rozpoczęciem Nowe Edycji Survival'u pragnę wyjaśnić, iż jest to nadinterpretacja moich słów. Wszystkie osoby, które otrzymały ode mnie informację aby o UnBana starały się dopiero w NowejEdycji tudzież ,że nie dostaną UnBana w VI Edycji mogą się o niego postarać w nadchodzącej VII Edycji. Jako, iż zazwyczaj były to osoby, które wybitnie naprzykrzyły się Społeczności CraftApple to bez rozbudowanego i sensownego uargumentowania dlaczego miałyby taki UnBan dostać nie mają szans na skrócenie kary.