Konkurs - Kubek Administratora Craftapple

Dyskusja w 'Ogłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Craftapple.pl, 2 Październik 2018.

 1. JumiToJa

  JumiToJa Użytkownik

  Dołączył:
  1 Styczeń 2018
  Wiadomości:
  56
  Docenione treści:
  46
  No to zgłaszam się i ja, aczkolwiek z nieco (a może i nawet sporo) większą inwencją twórczą, niż moi poprzednicy.

  Umiejscowienie pracy: /p h Yumisiek
  Wymiary pracy: Praca zajmująca całą działkę (a i tak, mimo wielu prób i poprawek, niemieszcząca się tam całkowicie), w przeważającym stopniu w skali 1:8 w odniesieniu do standardowych wymiarów posągów postaci gry Minecraft (najprościej mówiąc, jeden Minecraft'owy klocek zbudowałam z 64 Minecraft'owych klocków, nadając mu wymiary 8x8x8, przez co np. oczy głównej postaci mają wymiar nie 2x2x1, a 16x16x8).
  Czas budowy: Wliczając projektowanie, wymierzanie, męczenie się z proporcjami - początkowo na kartce, potem zaś na tak zwanym singlu - oraz odliczając trzy dni bana - ok. 5 dni.
  Opis pracy: Główną rolę pełni tutaj Administrator serwera, XInfiniterX, usytuowany na zwykłym, ciemno dębowym taborecie, aczkolwiek z czerwonym dywanem u stóp. Rolę podłogi pełni tutaj kwarc, czego inspiracją były starożytne zamki, pałace oraz katedry, w których to za podłogę często robiły kamienie szlachetne. W prawej ręce XInfiniterX trzyma diamentowy miecz. Nie byłoby w tym nic specjalnego gdyby nie fakt, że miecz ten ma na sobie czerwony napis "BAN", co sprawia, że cały ten przedmiot ma dodatkowe, przenośne znaczenie - władzę, siłę, surowość, przebiegłość, spryt cechujące Infiniter'a oraz po prostu to, jak nagłym, a często też dotkliwym i niespodziewanym ciosem dla graczy może być banicja. Inspiracją do tego była wypowiedź Piotra:
  W lewej ręce Piotr trzyma kubek, inspirowany kubkami, które otrzymywała kiedyś E&A oraz tym, który jest nagrodą główną w tym konkursie, tj. głowa skin'a XInfiniterX, logo oraz nazwa serwera. W kubku znajduje się kakao z piankami oraz charakterystyczna, czerwono-biała słomka, a także.... zatopione główki Nowez i ThreeEyedMaster, co znowuż ma dodatkowe, przenośne znaczenie - mniejszość, podwładność, uległość Ekipy i Administracji w stronę założyciela. Na kolanach głównego bohatera znajduje się półmisek z jabłkami, charakterystycznymi dla CraftApple oraz rozłupana głowa i porozrzucane kawałki mózgu pomocniczki Sannakaisa, symbolizujące niedawne przyjęcie do Ekipy i zmiany zachodzące w głowie, myśleniu, zachowaniu, podejściu do serwera etc. świeżo upieczonego pomocnika, często wynikające z obowiązków oraz nacisku rang wyższych. Dodatkowo, jest to czysto humorystyczne zobrazowanie słów, opinii niektórych graczy - "Ekipa i Administracja to osoby z wypranym mózgiem, zaślepione Infiniter'em, nieumiejące samodzielnie myśleć i działać.". W oczach Piotra znajdują się dolary, znaki pisarskie stosowane do oznaczania różnych walut. Pod taboretem zaś znajduje się skrzynka, również we wzorze z dolarów. Obie te rzeczy symbolizują swego rodzaju skąpstwo, ale też również to, iż CraftApple jest dobrze prosperującym serwerem, nieocierającym się póki co o bankructwo. Dodatkowo, jest to również czysto humorystyczne zobrazowane powszechnie panującej opinii "Założyciel serwera leci na kasę.". W prawym, przednim rogu działki umiejscowiłam posąg swojego skin'a, w skali 1:1, pełniący rolę podpisu.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  #21 JumiToJa, 11 Październik 2018 o 14:33
  Ostatnio modyfikowano: 11 Październik 2018 o 15:48
  • Kreatywny Kreatywny x 4
  • UnLike UnLike x 2
  • Lubię To Lubię To x 1
  • Zwycięzca Zwycięzca x 1
  • Lista
 2. Craftapple.pl

  Craftapple.pl Administrator
  Członek Ekipy Administrator

  Dołączył:
  8 Czerwiec 2013
  Wiadomości:
  2 889
  Docenione treści:
  451
  No no, ciekawe. Niepokoi mnie tylko ten dolar w oczach :p
   
  • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
  • Głupek Głupek x 1
  • Lista
 3. Djradki

  Djradki Użytkownik

  Dołączył:
  29 Czerwiec 2018
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  1
  No to najwyższa pora aby zgłosić swoją kandydaturę do konkursu.

  Co? Filiżanka z podstawką
  Gdzie? /p h Djradki
   
  • Zabawne Zabawne x 2
  • Lubię To Lubię To x 1
  • Lista

Poleć tę stronę