Przeczytajcie moje zwierzenie

Dyskusja w 'Przywitaj się' rozpoczęta przez użytkownika Pan Witold, 18 Maj 2019.

1. kapiwegiel

kapiwegiel Użytkownik

Docenione treści:
    16
    Ps v2 współczuję kija w tyłku

Reklama
  2. MsKornel

MsKornel Użytkownik

Docenione treści:
    33
    Za dekadę przepraszam mój błąd. Myślałem w głowie 60 lat i napisałem 60 dekad xd
    "reszta ocenia to jak chce a ty przychodzisz i udajesz znawce od toksycznych graczy" Odniosłem się do tych wypowiedzi, bo są zwyczajnie chamskie i nieśmieszne, więc je potępiłem korzystając cudownej "wolności słowa", a nie udaję znawcę toksyczności. Jeżeli chodzi o zastanowienie się nad sobą chodziło mi o to, abyś zastanowił się nad tym, że twoje słowa mają realny wpływ na życie człowieka, a jeżeli ktoś dzieli się takimi doświadczeniami na forum to znaczy, że jest w złym stanie i z czystej przyzwoitości wypada nie nabijać sobie postów i pastwić się nad drugim człowiekiem przyjacielu.
    Kija nie mam, po prostu brak w was kultury i empatii.

3. kapiwegiel

kapiwegiel Użytkownik

Docenione treści:
    16
    Jeżeli ktoś dzieli się na forum czymś takim oznacza to że nie ma życia i próbuje tu zabłysnąć

4. MsKornel

MsKornel Użytkownik

Docenione treści:
    33
    A może jednak ma problem, z którym nie potrafi sobie poradzić i "krzyczy" o tym nawet na forum minecrafta? Taką opcję też trzeba brać pod uwagę, już nawet nie mówiąc o niedojrzałości człowieka. Z resztą, jeżeli widzisz takie coś to czasami lepiej przemilczeć niż być chamskim, bo jeżeli sprawdzi się opcja nr. 1 to możesz niejako przyłożyć rękę np. do autodestrukcji danego człowieka.

5. kapiwegiel

kapiwegiel Użytkownik

Docenione treści:
    16
    Nwm jedyne co ci w tym momencie moge odpisać to,, XD,, nic innego mi do głowy nie przychodzi

#25 kapiwegiel, 20 Sierpień 2019
    Ostatnio modyfikowano: 20 Sierpień 2019
  6. MsKornel

MsKornel Użytkownik

Docenione treści:
    33
    Rozumiem. Do empatii trzeba dojrzeć.

7. kapiwegiel

kapiwegiel Użytkownik

Docenione treści:
    16
    Kurde człowieku znajdź sobie życie a nie co 5 sek odpisujesz coś typowi który robi sobie beke z tego forum xD

Reklama
  8. mati1x1

mati1x1 Użytkownik

Docenione treści:
    2
    Byłem młodszy i głupiutki teraz jak bym spojrzał w swoje wątki na podanie to bym je usunął je .. bo szkoda na nie patrzeć
    Ale tutaj już nie ma po co wracać. Mam lepszy kąt :p

Poleć tę stronę