Hejka Pisze poniżej podanie na ViceAdministratora 1. Nick w grze : artuditu2 (wczesniej grałem na nicku artuditu ale od niedawna gram na artuditu2) 2. Wiek: Obecnie mam 14 Lat 3 Staż na serwerze : okolo 3 miesiace 4.Coś o mnie: mam imie Mikolaj, mieszkam w Szkocji (znam db angielski), bylem Wspólwlascicielem (awansowalem z Gracza na moda itd...) serwa na ktorym grało 60-70 osob dziennie i przez jakis czas bylem modem na skafie, mam kanal na YT gdzie mam 107 subow (mg nagrac rekalme), moją znajomosć komend oceniam na 9 (w skali 9/10) 5 Płeć: Mężczyzna 6. Znajomosć ortografi: No cos tam pamietam xD A tak na serio nawet db znam MAM NADZIEJ ZE SIE DOSTANE ILICZE NA JAK NAJSZYBSZĄ ODPOWIEDZ z góry dziekuje