MC.CRAFTAPPLE.PL

Dolacz do innych graczy

Rekrutacja na ViceAdministratora

Dyskusja w 'Kosz' rozpoczęta przez użytkownika artuditu, 6 Grudzień 2016.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. artuditu

    artuditu Gość

    Hejka Pisze poniżej podanie na ViceAdministratora
    1. Nick w grze : artuditu2 (wczesniej grałem na nicku artuditu ale od niedawna gram na artuditu2)
    2. Wiek: Obecnie mam 14 Lat
    3 Staż na serwerze : okolo 3 miesiace
    4.Coś o mnie: mam imie Mikolaj, mieszkam w Szkocji (znam db angielski), bylem Wspólwlascicielem (awansowalem z Gracza na moda itd...) serwa na ktorym grało 60-70 osob dziennie i przez jakis czas bylem modem na skafie, mam kanal na YT gdzie mam 107 subow (mg nagrac rekalme), moją znajomosć komend oceniam na 9 (w skali 9/10)
    5 Płeć: Mężczyzna
    6. Znajomosć ortografi: No cos tam pamietam xD A tak na serio nawet db znam


    MAM NADZIEJ ZE SIE DOSTANE ILICZE NA JAK NAJSZYBSZĄ ODPOWIEDZ z góry dziekuje
     
    Reklama
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę