Zawieszenie serwerów

Dyskusja w 'Ogłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Craftapple.pl, 2 Maj 2019.

1. AngelKiller

AngelKiller Prawa ręka pasterza wilkow

Docenione treści:
    65

Coś ci sie pomylilo. W poprzednich edycjach nie bylo demokracji w stylu prop. graczy. Przynajmiej Ja owej nie doświadczyłem.
    Teraz mogłoby to wygladac inaczej. Gracze będa pisać np w Hypeparku temat z tytulem: [Propozycje] <nazwa propozycji>
    W głownej cześci, pisac co i jak, Będe robili ankiety i dopiero gdy będzie min. 10 głosow administracja bedzie mogla to przyjąć
    czy odrzucic. Chyba ze jest cos MEGA BEZSENSOWNEGO to wtedy można, to tylko przykład, Mozna tu zmienic to, iż mozna
    zmienic z hypeparku na nowy kompletny dział z propozycjami. "Administracja nie działa" W jakim znaczeniu? ​

Reklama
  2. FalkenTrade

FalkenTrade SzeryfTweetera

Docenione treści:
    11
    No hmmmm... Nie przekonuje mnie ten fragment
    ,,W takim przypadku nic się nie ostanie, nawet hasła i konta." Szanowny Panie Administratorze
    RODO,A co się z tymi danymi stanie?|
    Oraz ten Framgent :
    Jeśli uda się już z survivalem to być może zajmę się Creative, ale to na końcu. Zobaczymy jak będzie.

Prawdopodobnie wykonam całkowitą czystkę, możliwe że wyczyścimy uprawnienia i rangi. Permissionsex nie jest już od dawna wspierany, na pewno nie działa na 1.13 i 14. Ciężko pisać o tym co będzie, ale możliwe jest całkowite zamknięcie CA i otworzenie nowego rozdziału, na czysto.
    1.Mam Nadzieję że CA Będzie (Wraz z SV) Bo nie zamierzam grać na Jakimś Survivalu ,,Surfifal V69 " Suber Hozd Normaltnie Jag za PRL Chozdy no j ogulem tagie sóper dziesiendz na dziesiendz |
    2.Jeżeli Usuniecie -CV Odejde,Tak jak lata mojej pracy

• Głupek Głupek x 3
    • Lubię To Lubię To x 2
    • Lista
  3. krukmag123

krukmag123 Ksiądz Biskup prawie Papież

Docenione treści:
    23
    Zanim cos napiszecie to obczajcie temat. Ty natomiast przeczytaj sobie zapis: Co to jest RODO! :D

• Zabawne Zabawne x 2
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Lista
  4. FalkenTrade

FalkenTrade SzeryfTweetera

Docenione treści:
    11
    RODO Jest to dokument o ochronie danych osobowych
    i Mógłbym się teraz dużo rozpisać ale masz pan linkacza https://pl.wikipedia.org/wiki/Ogólne_rozporządzenie_o_ochronie_danych
    Skoro nic może się nie ostać to ja nie chce aby moje hasło poleciało w [Niecenzuralne Słowo]
    Nie Przekonuje mnie ten Fragment
    Pozdrawiam

• Lubię To Lubię To x 1
    • Przyjazny Przyjazny x 1
    • Lista
  5. AngelKiller

AngelKiller Prawa ręka pasterza wilkow

Docenione treści:
    65
    Skoro nie zostaną loginy, Hasla to po prostu należy (moim zdaniem) isc do Xina i podac mu swoje ip, Lub jakies pytanie zabezpieczające np.: Jaki jest twój ulubiony kolor: kolor x.
    Żeby nie było, iż ktoś zalozy sobie konto np. z loginem AngelKiller.

6. Sinmiedo

Sinmiedo Biznesmen

Docenione treści:
    500
    Zaakceptuje każdą zmianę, ale jak jeszcze raz zrobisz taką gównianą arenę jak na X edycji to cię znienawidzę.

• Lubię To Lubię To x 2
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
  7. michalinek80

michalinek80 Space A

Docenione treści:
    2
    No dobrze, dobrze. Gdzie pobierę mapę? Cały kosmodrom i procesor na redstonie i czas temu poświęcony nie może iść na marne...

Reklama

Poleć tę stronę